Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

Najbliższe wydarzenie

Kalendarium

projekt Kurtyna Čiurlionisa

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura - Interwencje 2020

projekt e-Labirynt Miasta

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w Sieci

Projekt „Wenecja Marek” dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

Niepodległa

Biuletyn Informacji Publicznej

Facebook

W czwartek Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 726 nowych przypadkach koronawirusa w Polsce. To niestety kolejny rekord. Sytuacja epidemiologiczna, zamiast latem poprawiać się, ulega pogorszeniu. W naszym mieście również rośnie liczba chorych. Tydzień temu notowaliśmy 16 takich przypadków, dzisiaj – 20. Ponadto ponad 200 osób znajduje się na kwarantannie.


W tej sytuacji zdecydowaliśmy się odwołać dwie imprezy z cyklu „Markowe Niedziele przy Sportowej”. Miały się one odbyć odpowiednio 9 i 30 sierpnia. Powodem są oczywiście kwestie epidemiologiczne. Podobnie postąpiły sąsiednie Ząbki, które odwołały planowany na 8 i 9 sierpnia Piknik Rodzinny. Za zmianę przepraszamy.


Apelujemy do Państwa o przestrzeganie zasad epidemiologicznych. Unikajmy niepotrzebnych kontaktów, nośmy maseczki, przyłbice i rękawiczki. Tylko wspólnym wysiłkiem możemy ograniczyć rozprzestrzenianie COVID-19.Ten serwis używa plików cookies do potrzeb zbierania danych statystycznych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem