Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

Najbliższe wydarzenie

Kup bilet online

Kalendarium

Projekt "Ciurlionis w labiryncie miasta" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Kalendarz wydarzeń

I PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH pn OPOWIEM CI BAJKĘ
Poniedziałek 26 Luty 2018, 10:00 - 12:00
patronat honorowy Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki
organizator 
Przedszkole Niepubliczne Nr 1 „Pluszowy Miś” w Markach 
Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego

W dniach od 22 do 28 lutego odbędzie się I Przegląd Małych Form Teatralnych pn „Opowiem Ci Bajkę”. Tematyka przeglądu odnosi się do baśni i bajek znanych i lubianych przez dzieci.
Na scenie swoje umiejętności zaprezentują mali aktorzy z przedszkoli mareckich: Przedszkola Miejskiego Nr 2, Przedszkola Miejskiego Nr 3 „Bajkowy świat”, Niepublicznego Przedszkola „Dziecięcy raj”, Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego Nr 1 „Pluszowy Miś” oraz uczniowie I klasy Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego. Łącznie 178 dzieci z placówek oświatowych miasta Marki.
Celem spotkań teatralnych jest pobudzanie aktywności twórczej dzieci, popularyzacja zespołowych form teatralnych, konfrontacja dorobku artystycznego dziecięcych zespołów teatralnych oraz wymiana pomysłów i doświadczeń, ale ponad wszystko wspaniała zabawa dająca radość zarówno dzieciom jak i osobom pracującym z nimi i dla nich. Zapraszamy!

 

 

przeglad teatrow dzieci.jpg

 

Ten serwis używa plików cookies do potrzeb zbierania danych statystycznych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem