Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

Najbliższe wydarzenie

31 lipca 2021 16:00
Markowe planszówki

Kalendarium

projekt Kurtyna Čiurlionisa

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura - Interwencje 2020

projekt e-Labirynt Miasta

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w Sieci

Projekt „Wenecja Marek” dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

Niepodległa

Biuletyn Informacji Publicznej

Tłumacz MIGAM
 
 
Facebook

dla dzieci w wieku 6 miesięcy do 3 lat
piątki godz. 9:45
cena: 120 zł / miesiąc
prowadząca: Małgorzata Supińska

Język angielski dla Maluszków
Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6-m-cy do 3 lat, odbywają się z podziałem na grupy wiekowe uwzględniające możliwości rozwojowe uczestników. Ilość uczestników w grupie to maksymalnie 8 dzieci, dzieci uczestniczą w spotkaniach wraz z opiekunem. Czas trwania zajęć to 45 minut. Dzieci będą się spotykać 1 raz w tygodniu.

O zajęciach
Zajęcia prowadzone są w oparciu o nowoczesną metodykę nauczania języka angielskiego z wykorzystaniem takich metod jak TPR, TPR Storytelling i Total Immersion. Proces nauki języka obcego naśladuje proces nauki języka ojczystego, dzieci angażują wiele zmysłów, są "zanurzone" w języku, uczą się poprzez zabawę, ruch, piosenki czy rymowanki po angielsku . Dzięki wykorzystaniu różnych form aktywności, zajęcia są atrakcyjne dla dzieci przez cały okres trwania, a nauka jest efektywna.

Prowadząca: Małgorzata Supińska, lektorka języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, absolwentka Wydziału Filologicznego na Uniwersytecie w Białymstoku, gdzie uzyskała tytuł licencjata w zakresie nauczania języka angielskiego, ukończyła też Wydział Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie uzyskała tytuł magistra w zakresie tłumaczenia specjalistycznego, w 2006 roku laureatka ogólnopolskiego konkursu "Teachers for Tearchers" wydawnictwa Pearson Longman, uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów, współautorka i współrealizatorka programu edukacyjnego "Bezpieczny Przedszkolak", autorka książeczek edukacyjnych dla dzieci
 

opłat można dokonywać przelewem na konto
63 8015 0004 0200 4978 2021 0106 
w tytule przelewu należy podać:
imię i nazwisko uczestnika, nazwę zajęć lub zespołu, miesiąc i rok, za który wnoszona jest opłata

Ten serwis używa plików cookies do potrzeb zbierania danych statystycznych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem