Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego
 

Najbliższe wydarzenie

20 sierpnia 2017 17:00
Wspomnienie o Bitwie Warszawskiej

Kalendarium

wtorek, piątek

pedagog: Ryszard Mularczyk - zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych

Jeżeli chcesz grać na gitarze, śpiewać piosenki przy akompaniamencie gitary, zapisz się na indywidualne lekcje gry. Każdy uczeń powinien mieć swój instrument. Jeżeli masz talent i jesteś pracowity, to po dwóch latach nauki możesz się uczyć dalej w szkole muzycznej.

Lekcje w Ognisku Muzycznym odbywają się indywidualnie. Program nauczania dostosowany jest do każdego ucznia, jego zainteresowań muzycznych, wieku, talentu. Na zajęcia uczęszczają dzieci od lat 6, młodzież
i dorośli. Z reguły na naukę zapisują dzieci (szczególnie te młodsze) rodzice chcąc aby dziecko uzupełniło swoją muzyczną edukację (szkoła ogólnokształcąca tego nie zapewnia). Często młodzież przychodzi sama, chcąc się nauczyć grać na pianinie, keyboardzie czy gitarze prosząc rodziców o sfinansowanie zajęć.

O poziomie nauczania i różnorodności repertuaru najlepiej można się przekonać na uroczystych koncertach Ogniska Muzycznego organizowanych dwa razy do roku (zimowy i letni), które cieszą się dużym zainteresowaniem mareckiej publiczności. Występują na nich gościnnie uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie - byli uczestnicy zajęć naszego Ogniska. Kierownictwo artystyczne koncertów obejmuje wieloletni pedagog Krzysztof Zajkowski.

Ten serwis używa plików cookies do potrzeb zbierania danych statystycznych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem