Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego
 

Najbliższe wydarzenie

20 sierpnia 2017 17:00
Wspomnienie o Bitwie Warszawskiej

Kalendarium

wtorek, środa, czwartek

pedagog: Krzysztof Zajkowski - zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych

Jeśli chcesz umieć zagrać znane melodie na uroczystościach rodzinnych, towarzyskich, bądź stworzyć amatorski zespół muzyczny, to zapraszamy na naukę gry na keyboardzie.
Grając na keyboardzie poczujesz się jakbyś grał z towarzyszeniem orkiestry lub innego zespołu muzycznego. Nie musisz w przyszłości zostać profesjonalnym muzykiem (czego Ci życzymy), ale przyjemnie jest zabłysnąć tą umiejętnością w towarzystwie, bądź na uroczystości rodzinnej lub przy innej okazji. 

{{galeria}}

Lekcje w Ognisku Muzycznym odbywają się indywidualnie. Program nauczania dostosowany jest do każdego ucznia, jego zainteresowań muzycznych, wieku, talentu. Na zajęcia uczęszczają dzieci od lat 6, młodzież
i dorośli. Z reguły na naukę zapisują dzieci (szczególnie te młodsze) rodzice chcąc aby dziecko uzupełniło swoją muzyczną edukację (szkoła ogólnokształcąca tego nie zapewnia). Często młodzież przychodzi sama, chcąc się nauczyć grać na pianinie, keyboardzie czy gitarze prosząc rodziców o sfinansowanie zajęć.

O poziomie nauczania i różnorodności repertuaru najlepiej można się przekonać na uroczystych koncertach Ogniska Muzycznego organizowanych dwa razy do roku (zimowy i letni), które cieszą się dużym zainteresowaniem mareckiej publiczności. Występują na nich gościnnie uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie - byli uczestnicy zajęć naszego Ogniska. Kierownictwo artystyczne koncertów obejmuje wieloletni pedagog Krzysztof Zajkowski.

Ten serwis używa plików cookies do potrzeb zbierania danych statystycznych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem