Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

Najbliższe wydarzenie

18 września 2021 16:00
Markowe planszówki

Kalendarium

projekt Kurtyna Čiurlionisa

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura - Interwencje 2020

projekt e-Labirynt Miasta

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w Sieci

Projekt „Wenecja Marek” dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

Niepodległa

Biuletyn Informacji Publicznej

Tłumacz MIGAM
 
 
Facebook

Na otwarcie nowego sezonu Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego przygotował Przegląd Teatrów Ogródkowych, który jest próbą wskrzeszenia tej ciekawej XIX-wiecznej tradycji. Projekt jest finansowany przez Miasto Marki w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji.

Program

Mamy nadzieję, że dobór spektakli oraz sposób ich zaprezentowania spotkają się z aprobatą mieszkańców Marek. Przygotowaliśmy dziewięć przedstawień, które zostaną zaprezentowane w kilku punktach w historycznej części miasta. Największa scena ogródkowa pojawi się w Parku Miejskim. Drugą przygotowujemy przed Ośrodkiem przy ulicy Fabrycznej 2. Spektakle zostaną też pokazane na dziedzińcu dwóch mareckich szkół. Zapraszamy w piątek, sobotę i niedzielę, czyli 3, 4 i 5 września. Nawiązujemy do formuły teatrów ogródkowych budując w plenerze sceny z bufetem i miejscami przy stolikach. Proponujemy współczesny repertuar, ale zgodnie z XIX-wiecznymi trendami dominują przedstawienia muzyczne z pięknymi piosenkami i nieskomplikowaną fabułą. Będzie też trochę teatralnych eksperymentów, ale nie zdradzimy, których to dotyczy spektakli!

Wybierz spektakl i zarezerwuj miejsce przy stoliku!

Projekt wspiera TOYOTA MARKI. Dziękujemy!
 

Ten serwis używa plików cookies do potrzeb zbierania danych statystycznych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem