Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

Najbliższe wydarzenie

31 lipca 2021 16:00
Markowe planszówki

Kalendarium

projekt Kurtyna Čiurlionisa

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura - Interwencje 2020

projekt e-Labirynt Miasta

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w Sieci

Projekt „Wenecja Marek” dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

Niepodległa

Biuletyn Informacji Publicznej

Tłumacz MIGAM
 
 
Facebook

Projekty Projekty

e-Labirynt miasta

e-Labirynt miasta

E-LABIRYNT MIASTA to platforma internetowa, dedykowana edukacji kulturalnej w kontekście lokalnej sztuki i historii. Celem projektu jest aktywne włączenie mieszkańców w różnym wieku w życie kulturalne miasta, wyzwolenie twórczego potencjału, zmniejszenie stresu i niepokoju związanego z pandemią przez aktywność twórczą i rozrywkę, a także umożliwienie poznania nowych faktów dotyczących historii, kultury i tożsamości Marek przy wykorzystaniu starej zasady „bawiąc uczyć, ucząc bawić”.

Strona www e-labiryntmiasta.pl

Straszny festiwal - zmiana terminow

Straszny festiwal - zmiana terminow

Przed nami wyjątkowy festiwal. Dla odważnych widzów i odważnych wokalistów! Proponujemy udział w konkursie na wykonanie piosenek utrzymanych w „strasznym klimacie” np. piosenki z duchem w tle, piosenki kryminalnej, z dreszczykiem etc.

17 listopada odbędą się prezentacje konkursowe, a w dniu 20 listopada, podczas II Giełdy Projektów, "Straszna Gala”, czyli koncert laureatów. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Na widzów niespodziewane zwroty akcji i spotkanie z Białą Damą.

Zapraszamy pasjonatów czarnych komedii, horrorów i dreszczowców oraz utalentowanych wokalistów od 3 do 100 lat. Regulamin i karta uczestnika wkrótce na www.mokmarki.pl oraz profilu FB.  

do pobrania: regulamin

do pobrania: karta zgłoszenia

 

REKLAMA W KULTURZE - konkurs na plakat i film promocyjny

Szanowni Państwo,

W powiecie wołomińskim realizowanych jest wiele różnorodnych inicjatyw kulturalnych. Wszystkie poprzedza akcja promocyjna wykorzystująca zróżnicowane, czasem bardzo oryginalne narzędzia. Chcemy stworzyć przegląd tych ciekawych i inspirujących dokonań.

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego zaprasza do udziału w konkursie na plakat i film promocyjny pn. REKLAMA W KULTURZE.  Zapraszamy autorów materiałów promocyjnych z instytucji kultury, szkół, przedszkoli, placówek oświatowych, organizacji pozarządowych, instytucji prywatnych. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Mamy nadzieję, że wystawa, która będzie podsumowaniem konkursu stanie się przeglądem inspirujących prac i panoramą inicjatyw kulturalnych powiatu wołomińskiego.

Zgłoszenia przyjmujemy do 5 listopada w wersji elektronicznej lub papierowej. Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz wernisaż wystawy odbędzie się 20 listopada w Pałacu w Chrzęsnem podczas Giełdy Projektów Edukacji Kulturalnej Powiatu Wołomińskiego. Istnieje możliwość skorzystania ze zbiorowego dojazdu do Pałacu w Chrzęsnem.

W załączeniu przesyłamy regulamin, kartę zgłoszenia oraz program Giełdy.
Więcej informacji: Aleksandra Sarnowska, tel. 22 781 14 06, o.sarnowska@mokmarki.pl.

 

Zapraszamy!

do pobrania: regulamin

do pobrania: zaproszenie na konkurs

do pobrania: formularz zgłoszeniowy

formularz zgłoszeniowy w wersji elektronicznej

Wystawy

zobacz więcej

ProgrAMATOR

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego zaprasza mieszkańców do budowania nowej oferty programowej. Czekamy na pomysły lub konkretne projekty, np. warsztaty artystyczne, spotkania, prezentacje prac, scenariusze wydarzeń. 

Koordynator: Paulina Borzecka

Czytaj więcej...

Ten serwis używa plików cookies do potrzeb zbierania danych statystycznych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem