PIANINO – indywidualna nauka gry

zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych

65 zł / 0,5 h

Lekcje indywidualne gry na pianinie dla początkujących i zaawansowanych, dostosowane do poziomu zaawansowania uczestników.

Lekcje we wtorki: Dawid Ludkiewicz, tel. 692 213 678

Kompozytor muzyki teatralnej i filmowej, pianista-akompaniator oraz pedagog.
Uczestniczył w zagranicznych trasach koncertowych wykonując repertuar polskiej piosenki. Nauczyciel gry na fortepianie oraz improwizacji i kompozycji.
Współtwórca audycji muzycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym współpracujący z przedszkolami na terenie Warszawy i Mazowsza. Kompozytor muzyki do wielu spektakli teatralnych i filmów.

W czwartki: Małgorzata Ignatowicz, tel. 883 740 225

Małgorzata Ignatowicz współpracuje obecnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Ząbkach  i jest doświadczoną pianistką oraz nauczycielką gry na pianinie. Jeśli Twoje dziecko marzy o nauce gry na tym pięknym instrumencie, to zapraszamy do zapisów na lekcje z Panią Małgorzatą!

W soboty: Emilia Komorowska, tel. 697 810 881

Pani Emilia jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, gdzie ukończyła kierunek edukacja artystyczna. W swojej pracy dydaktycznej Pani Emilia wykorzystuje innowacyjną metodę Emila Jaques-Dalcroze’a, która kładzie nacisk na rozwijanie wrażliwości muzycznej. Ta unikalna technika, znana jako rytmika Dalcroze’a, pomaga uczniom lepiej zrozumieć i odczuć muzykę poprzez fizyczne doświadczenie rytmu, melodii i harmonii. Pani Emilia korzysta również z teorii uczenia muzyki autorstwa Edwina E. Gordona, która koncentruje się na rozwoju audiacji, czyli umiejętności wewnętrznego słyszenia i rozumienia muzyki.