DZIEŃ NAUCZYCIELA – bezpłatne warsztaty dla dzieci

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla dzieci z klas III-VIII w dniu 14 października w godzinach 9:00-15:00, w siedzibie MOK przy ul. Fabrycznej 2.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu “Fotoplastykon w wieży czy uwierzysz?” dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu”Kultura interwencje. Edycja 2024.” W programie: mareckie historie mówione, czyli zetknięcie z historią naszego ośrodka i całych Marek, wspólne malowanie muralu i zdobienie stanowisk projekcyjnych do tworzącej się sali multimedialnej w wieży ośrodka, zajęcia z animacji i montażu filmowego oraz eksperymenty optyczne, spotkanie z historykiem Zbigniewem Paciorkiem i jego kolekcją eksponatów (odpowiemy sobie na pytanie – dlaczego praca historyka przypomina czasem działania detektywa) oraz poczęstunek. Opiekę nad uczestnikami będą sprawować wykwalifikowani instruktorzy MOK.

Mamy nadzieję, że aktywnie i ciekawie spędzimy razem Dzień Nauczyciela (który jest wolny od zajęć dydaktycznych w szkole)!

Pobierz darmową wejściówkę!

FOTOPLASTYKON plakat