Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego

FABRYKA PREZENTÓW

2023-12-03 niedziela 10:30

Świąteczne Szaleństwo dla rodzin!

Zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi do wzięcia udziału w naszym corocznym niezwykłym wydarzeniu, które zapewni wam niezapomniane przeżycia i rozbudzi w was magię świąt! ,,Fabryka Prezentów’’ to idealna okazja, aby razem z bliskimi spędzić czas twórczo i w duchu świątecznej radości.

Jak co roku nasz Ośrodek na jeden dzień w roku zamieni się w Fabrykę Prezentów w której będziecie mogli stworzyć własnoręcznie upominki dla najbliższych. Zamienicie się w pomocników Świętego Mikołaja i pomożecie mu z prezentami. 3 grudnia od godz. 10:00 zabierzemy Was do tego magicznego świata z którego na pewno nie będziecie chcieli wracać! Co będzie na Was czekało w naszej Fabryce?
🎁1.Malowanie Pierników: Dla miłośników słodkości mamy pyszne, świąteczne pierniki do udekorowania. Dzieci mogą w pełni wyrazić swoją kreatywność, malując i ozdabiając smakowite arcydzieła.
🎁🎁2.Dekorowanie Bombek: Przygotujcie się do stworzenia bombek, które zawisną na waszej choince. Dzięki wyjątkowym technikom zdobienia, wasza choinka zyska niepowtarzalny blask.
🎁🎁🎁3.Świąteczny lampion: Tworzenie świątecznych lampionów to idealny sposób na stworzenie nastrojowego oświetlenia waszego domu. Każdy uczestnik będzie mógł stworzyć własny, niepowtarzalny, pachnący świętami lampion.
🎁🎁🎁🎁4.Zrób razem z nami Dziadka do Orzechów!: Przygotujcie się na stworzenie ogromnego Dziadka do Orzechów, który stanie się ozdobą naszego Ośrodka. To wyjątkowe wspólne przedsięwzięcie, które wzmocni więzy rodzinne. Zdjęcia z Dziadkiem – punkt obowiązkowy!

Nie przegapcie okazji, by spędzić czas razem w atmosferze magii świąt i tworzenia oryginalnych prezentów dla waszych bliskich. ,,Fabryka Prezentów’’ to wydarzenie, które z pewnością pozostanie w waszych sercach świąteczne wspomnienia na lata.
Czekamy na Was z otwartymi ramionami (to jedno z naszych ulubionych wydarzeń!), abyśmy mogli wspólnie rozpocząć świąteczną przygodę. Niech ta magiczna chwila trwa!

Do zobaczenia w FABRYCE PREZENTÓW!

Wydarzenie adresowane dla dzieci, rodziców zapraszamy do pomocy

FABRYKA PREZENTOW
Skip to content