Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego

POMYSŁOWA SOBOTA W ŚWIĄTECZNYM WYDANIU

2023-12-02 sobota 11:00

Zapraszamy na nasze kolejne bezpłatne warsztaty, które organizujemy w MOK. Oczywiście z ekologicznym, tym razem świątecznym już akcentem.

Najbliższe warsztaty odbędą się już w najbliższą sobotę 2 grudnia o godz. 11:00 w Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego przy ul. Fabrycznej 2. Są oczywiście bezpłatne dla naszych uczestników.

W sobotę 25 listopada robiliśmy świąteczne świeczniki oraz bałwanki, tym razem będzie jeszcze bardziej świątecznie bo przed nami Mikołajki . Przygotowując zajęcia myślimy o ekologicznym wykorzystaniu przedmiotów, często nadając im drugie życie. Aby przekonać się, co dla Was przygotowaliśmy, warto przyjść i wziąć udział w warsztatach. Możemy tylko dodać, że do domu zabierzecie prace, które dodadzą blasku Waszemu otoczeniu podczas zbliżających się Świąt.

Warsztaty skierowane są dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Już teraz możecie zapisać się na nie poprzez formularz dostępny na stronie www.mokmarki.pl. Wejściówki też możecie otrzymać przez wiadomość sms lub telefonicznie pod numerem 668-465-266.

Serdecznie zapraszamy! Już nie możemy się doczekać.  Tym bardziej, że – jak zawsze – będziemy mieć dla uczestników niespodziankę.

Bardzo prosimy o zabranie obuwia na zmianę dla dzieci !!!

Do zobaczenia w MOK Marki 2 grudnia 😊

ulotka warsztaty
Skip to content