MOJA PRZESTRZEŃ

2022-10-09 niedziela 18:00

Zapraszamy na wernisaż malarstwa abstrakcyjnego i wyjątkowy koncert

PRZESTRZEŃ to tytuł wystawy malarstwa młodej artystki Sofii Wróblewskiej, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Do projektu dyplomowego wykonała aneks w pracowni profesora Andrzeja Zwierzchowskiego. Uczestniczyła w wystawie zbiorowej najlepszych prac malarskich na ASP w 2019 roku. Jej pierwsza indywidualna wystawa została zaprezentowana w galerii Magdaleny Dziedzickiej. Artystka bierze udział w aukcjach sztuki młodej w galerii Xanadu i Stalowa. Skupia się na interpretacji kolorów i barw oraz na swoim stanie emocjonalnym. W celu uzyskania specjalnej faktury, posługuję się nie tylko pędzlem – używa rąk i różnych narzędzi malarskich.

Wernisaż tej niezwykłej wystawy odbędzie się w niedzielę 9 października.  Artystycznym wizjom Sofii Wróblewskiej w kontekście przestrzeni towarzyszyć będzie wyjątkowy koncert duetu DŻESIKA KALMARY, który tworzy Kalina Małczyńska oraz Marcin Grabiński. Wykonają znane utwory jednak w kompletnie nieoczywistej interpretacji, musicie przekonać się sami i posłuchać tego oryginalnego projektu muzycznego.

orig 6332d1904726d6.59178465