MUZEUM HISTORII MAREK w NOC MUZEÓW

2023-05-14 niedziela 17:00

MUZEUM HISTORII MAREK

prezentacja wirtualnych zbiorów Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego

MOK stanie się muzeum w niedzielę 14 maja! Zapraszamy do poznawania ciekawej historii naszego miasta. Zaprezentujemy elektroniczne wystawy, wirtualną galerię i historie mówione. Pokażemy Marki z lotu ptaka z 1931 roku i ożywimy stare fotografie. Wykorzystamy 6 projektorów i przestrzeń całego Ośrodka. Będzie można nagrać swoje wspomnienia oraz  wypić kawę w towarzystwie Čiurlionisa lub słuchając piosenek w wykonaniu Agnieszki Lużyńskiej, Agnieszki Jelonkiewicz i Popołudniowego Trio.

Może niektórym uda się zobaczyć rąbek sukni Flory Briggs, która podobno krąży po naszych korytarzach.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.00, zapraszamy do rezerwacji bezpłatnych wejściówek na mokmarki.pl