Dzień otwarty w Mareckim Ośrodku Kultury

2023-09-09 sobota 12:00

Pragniesz wzbogacić swoje życie o inspirujące wydarzenia, warsztaty i spektakle? Świetnie, bo to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy DZIEŃ OTWARTY w MOK

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się w sobotę 9 września. Startujemy w samo południe. Przygotowaliśmy moc atrakcji. Dzień Otwarty to niepowtarzalna okazja, aby poznać nasze wnętrza pełne magii i inspiracji oraz zanurzyć się w twórczej atmosferze tego wyjątkowego miejsca. Czekają na Was:

12:00 MAŁA AKADEMIA MUZYKI – pokazowe zajęcia

13:00-16:00 rozmowy z instruktorami oraz zapisy do sekcji i zespołów

14.00 KROPLA W MORZU – kolaż z nagrodami

15.00 ACTION PAINTING, czyli nieskrepowane chlapanie farbą

16:00 BREAK DANCE – pokazowe zajęcia

Stworzymy razem wielkoformatowy obraz, rozstrzygniemy konkurs POCZTÓWKA Z WAKACJI i wylosujemy nagrody. Będzie czekał na Was kolorowy bufet.

Partnerem wydarzenia jest Wodociąg Marecki, który przygotował własne niespodzianki i zaprosi na nowy cykl eko-warsztatów.

Widzimy się 9 września? DO ZOBACZENIA!