BREAK DANCE

2023-09-09 sobota 16:00

BREAK DANCE

zajęcia pokazowe 9 września

Zapraszamy dzieci od 6 lat oraz młodzież, a w szczególności chłopców, na zajęcia break dance: dla początkujących, którzy zaczynają swoją przygodę z tą formą tańca oraz dla tych, którzy opanowali już podstawowe techniki.

Zajęcia mają na celu naukę podstawowych elementów tańca oraz doskonalenie techniki, ćwiczenia siłowo-sprawnościowe oraz wykonywanie charakterystycznych dla tego tańca figur obrotowych i akrobatycznych.

prowadzenie Łukasz Depa

Tancerz, instruktor, choreograf z tańcem związany od ponad 25 lat. Uczestnik warsztatów w Polsce, Europie, USA z prekursorami i pionierami Breaking. Zajmuje się organizowaniem zawodów, festiwali, wydarzeń tanecznych, uczestniczy w  międzynarodowych projektach i spektaklach teatralnych.

Zajęcia pokazowe podczas Dnia Otwartego 9 września o godz. 16.00

obowiązują zapisy 22 781 14 06.

wejściówki dostępne na stronie mokmarki.pl