Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego

KABARET STARSZYCH PANÓW

2024-02-17 sobota 18:00

KABARET STARSZYCH PANÓW

przeboje wszech czasów zaśpiewa ARTUR GOTZ

Usłyszmy m.in.: Addio pomidory, Jeżeli kochać, Już kąpiesz się nie dla mnie, Ballada z trupem, Kapturek 62, Dziewica Anastazja, Rodzina, Upiorny twist, W czasie deszczu dzieci się nudzą, Piosenka jest dobra na wszystko, a także mniej znane utwory Torreador i kastaniety, Sposoby robienia kariery, Wesoły deszczyk.

Artur Gotz odnosi się z szacunkiem do pierwszych wykonań utworów Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, ale dzięki zaskakującym aranżacjom i porywającej interpretacji, piosenki w jego wykonaniu połączyły to, co sentymentalne, z tym co aktualne.

17 lutego, godz. 18.00

bilety w cenie 10 zł na stronie mokmarki.pl oraz w kasie MOK, tel. 22 781 14 06

Wstęp od 12 roku życia.


ARTUR GOTZ 

Wokalista i aktor, producent, autor tekstów i muzyki, reżyser koncertów i słuchowisk.  Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego. Pracę magisterską napisał na temat  „Teatr piosenki Ewy Demarczyk”.

Występuje na scenie od jedenastego roku życia. W wieku 15 lat rozpoczął współpracę z Teatrem The Imagination w Londynie. Po studiach związany ze scenami Warszawy: Teatr Współczesny, Teatr Kamienica, Teatr 6. Piętro, Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury.

Jako wokalista debiutował w krakowskiej Piwnicy pod Baranami, w której rozpoczął współpracę z kompozytorem Zygmuntem Koniecznym.

Artur Gotz zagrał ponad 600 solowych recitali w całej Polsce, a także w Amsterdamie, Berlinie, Brukseli, Budapeszcie, Kopenhadze, Oksfordzie, Londynie, Paryżu, Pradze, Lozannie, Wiedniu i na Cyprze, a także podczas czterech tournée po USA  i trzech tras koncertowych po Australii. Dwukrotny Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Artur Gotz fot Rafal Bzowski
Skip to content