Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego

MARKI TV odc 6

2024-02-11 niedziela 12:00

🌟Marki TV serdecznie zaprasza Cię na świeżutki odcinek naszej lokalnej telewizji internetowej, który dostarczy Ci dawkę fascynujących informacji, ciekawostek i inspirujących historii z życia naszego miasta.🌟

 🌟Co dla Ciebie przygotowaliśmy tym razem? Nowy cykl w którym przedstawimy ciekawych ludzi mieszkających w Markach, w tym odcinku rozmowa z małżeństwem muzyków grających zawodowo na skrzypcach – Magdaleną Podemską i Stanisławem Podemskim. Katarzyna Bielska przedstawi plany Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego na najbliższy rok.Nie zabraknie również ogłoszeń o wydarzeniach w Markach

To wszystko i wiele więcej znajdziesz w najnowszym odcinku Marki TV!
🌟

📆 Data premiery: 11 lutego 2024 🕖 Godzina: 12:00

🚀 Nie przegap tej okazji, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się tuż obok! Dołącz do nas w magicznej podróży przez Marki i bądź świadkiem niezwykłych historii naszej społeczności.

📌 Zapraszamy do oglądania na https://www.youtube.com/watch?v=zdLbPyhaj84

Razem tworzymy historię naszego miasta – bądź częścią tego niepowtarzalnego przeżycia! 🌈 Marki TV – Twoje miasto, Twoje historie! 🌟

markitv
Skip to content