BAJKA W STRUDZE – BURZA MÓZGÓW

spektakl teatru BAJADERKA dla dzieci od lat 3

Zespół Szkół nr 2, ul. Wczasowa 5

wstęp wolny

Wszyscy ciekawscy świata do Strugi! Zapraszamy na spektakl familijny pt. „Burza Mózgów” w wykonaniu Teatru BAJADERKA.

Już 14 kwietnia o godz.12.00  hala sportowa Zespołu Szkół Nr 2 zamieni się w tajemnicze, podziemne laboratorium Doktorka Wątróbki, gdzie wspólnymi siłami uruchomimy Maszynę Parową!

Zaprosimy do niesamowitych doświadczeń i eksperymentów oraz zbadamy wpływ różnych substancji na nasze zdrowie i życie.

Pomocny okaże się głos Robota Andronetki, skonstruowanego przez Doktorka, która określi nam nasze ludzkie słabości, ale też wskaże kierunek zdrowego stylu życia! Z jakiego powodu jesteśmy podatni na różne substancje? I skąd się one biorą?

Przezabawne Szalone Mózgi – Pacynki pomogą nam wspólnie rozwiązać zagadki i łamigłówki oraz pokażą, jak mieć wokół siebie wielu przyjaciół! Przed nami swoista Burza Mózgów!

wystąpią : Doktorek Wątróbka, Robot Andronetka, Manekin Harold, Szalone Mózgi – Majordomus i Milejdi. Prosimy o punktualne przybycie! Wstęp wolny!

DLA DZIECI