Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego

Konkurs ‘’Pocztówka z Wakacji’’

TWÓRCZA POCZTA WAKACYJNA

Dołącz do konkursu ‘’Pocztówka z Wakacji’’!

Lato to nie tylko czas beztroskich dni i poznawania nowych miejsc, ale także czas refleksji nad chwilami spędzonymi w wakacyjnym słońcu. Czy jest coś bardziej magicznego niż przesłanie wakacyjnych wspomnieć w postaci pocztówki? Teraz masz okazję, nie tylko przypomnieć sobie wakacyjne przygody, ale także podzielić się nimi z innymi, biorąc udział w konkursie ‘’Pocztówka z Wakacji’’!

Marecki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza wszystkich w wieku od 4 do 99 lat do udziału w konkursie plastycznym. Celem jest stworzenie unikalnych pocztówek, które oddadzą wyjątkowe chwile spędzone podczas wakacji. To szansa na wyrażenie swojej kreatywności i twórcze wspomnienie wakacji.

Jak wziąć udział?

twórz z pasją

Przygotuj pocztówkę przedstawiającą Twoje ulubione wakacyjne wspomnienia, miejsca lub aktywności.

technika

Możesz użyć dowolnej techniki plastycznej.

format

A5, czyli 21×15 cm  na kartonie lub papierze odpowiedniej grubości.

podaj dane   

Na odwrocie pocztówki podaj swoje imię, nazwisko, wiek (dla osób niepełnoletnich) oraz kontakt ( telefon lub e-mail).

dostarcz pracę  

Możesz dostarczyć pracę osobiście do naszego sekretariatu lub przesłać skan pocztówki na adres e-mail: a.vandessel@mokmarki.pl  do dnia 7 września 2023 do godziny 16:00.  

Co możesz zyskać?

Trzy najbardziej kreatywne i inspirujące prace otrzymają nagrody główne, dodatkowo zostanie przyznanych 10 wyróżnień, a prace zostaną zaprezentowane na wystawie oraz na naszej stronie internetowej i fb.


Regulamin konkursu

POCZTÓWKA Z WAKACJI

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO MARECKIEGO OŚRODKA KULTURY IM. TADEUSZA LUŻYŃSKIEGO

 1. Cele
  Rozwijanie zdolności,  inspirowanie do twórczości, rywalizacja w przyjaznej atmosferze.
 2. Temat
  Stwórz pocztówkę przedstawiającą Twoje ulubione wakacyjne chwile, miejsca lub przygody. Niech Twoja praca oddaje atmosferę, emocje i piękno wakacji.
 3. Warunku udziału
  W konkursie mogą brać udział uczestnicy w wieku od 4 do 99 lat. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę.
 4. Technika
  Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną, taką jak malowanie, rysowanie, kolaż, itp.
 5. Format
  Pocztówka powinna mieć format A5, czyli 21 x 15 cm i być wykonana na kartonie lub papierze o odpowiedniej grubości.
 6. Dane
  Na odwrocie pocztówki prosimy o umieszczenie imienia, nazwiska, wieku (dla osób niepełnoletnich) oraz kontaktu (telefon lub e-mail). Należy też dołączyć Zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Formularz jest dostępny na mokmarki.pl oraz w sekretariacie MOK.
 7. Przesyłanie Prac
  Prace można dostarczyć osobiście do siedziby Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego (ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki) lub przesłać skan pocztówki na adres e-mail: a.vandessel@mokmarki.pl razem z wypełnionym formularzem Zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 8. Termin
  Prace należy przesyłać lub dostarczać osobiście do 7 września 2023 do godziny 14:00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas DNIA OTWARTEGO  – 9 września 2023  o godz. 15:00.
 9. Kryteria oceny
  kreatywność, oryginalność, zgodność z tematem, umiejętności plastyczne
 10. Nagrody
  Fundatorem nagród jest Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego oraz Miasto Marki. Nagrody mają charakter rzeczowy. Jury w składzie: Antonina Van Dessel, Aleksandra Sarnowska, Luiza Wojciechowska-Konopka oraz Aleksandra Jankowska przyzna 3 nagrody główne oraz 10 wyróżnień.
 11. Wystawa
  Prace zostaną zaprezentowane w Galerii MOK, na stronie internetowej i na fb. Mogą być wykorzystane w celach promocyjnych.
Skip to content