Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego

Otwarta Zimowa Pracownia Artystyczna

Zbliżają się ferie zimowe, a wraz z nimi niepowtarzalna okazja dla naszych najmłodszych artystów do odkrywania magicznego świata sztuki! Drogie dzieci! Zapraszamy Was do udziału w naszej Otwartej Zimowej Pracowni Artystycznej, gdzie każdy dzień to czas inspiracji, czas spędzony na rozwijaniu wyobraźni i kreatywności.

Co będzie czekać na naszych małych artystów? Oczywiście zajęcia plastyczne! Śnieżne obrazy ze złoceniem, zimowy obrazek z masą śnieżną, malowanie na tkaninie, lampiony z efektem mrozu, makramowe breloczki, łapacze snów, malowanie na szkle, dekorowanie świec i mydełek techniką decoupage, mix media, scrapbooking, robienie magnesów, malarstwo i rysunek – takie warsztaty zaproponujmy Wam podczas ferii. Nie zapominamy, że „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Dlatego zaplanowaliśmy zajęcia ruchowe z tańca i elementów akrobatyki. Dodatkowo dla tych, którzy wolą techniczne sprawy, przewidujemy zajęcia z legorobotyki.

Jesteście zainteresowani? Zapraszamy do zapisów na nasze zajęcia, gdzie sztuka łączy się z zabawą, a kreatywność rozkwita na zimowym tle. Liczba miejsc ograniczona, więc nie zwlekajcie! Czekamy na Was i do zobaczenia!

O FERIACH W PIGUŁCE INFORMACYJNEJ

  • zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 6-12 lat
  • pracownię poprowadzą doświadczeni instruktorzy, gotowi do wspierania dzieci w rozwoju talentów.
  • godziny zajęć: 10:00 – 13:00
  • cena: 25 zł/dzień, wejściówki możecie zakupić w kasie MOK lub przez stronę www.mokmarki.pl
  • w ramach zajęć zapewniamy drugie śniadanie

Informacje i zapisy: tel. 22 771 35 56

IMG
Skip to content